فروشگاه ساز رایگان فایل ، همکاری در فروش فایل | سل یو

پاورپوینت جهانی شدن بودیسم

پاورپوینت جهانی شدن بودیسم
خرید آنلاین
گارانتی خرید

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود.

مبلغ قابل پرداخت 13,200 تومان

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 15 صفحه

جهانی شدن بودیسم جهانی شدن بودیسم بودیسم چیست؟

زمینه تاریخی بودیسم..
سیدارتا گوتما گه بود؟
آیا بودیسم دین است؟
چکیده آیین بودیسم چیست؟
جهانی شدن بودیسم دلایل جهانی شدن بودیسم (رشد یافته یا خیر؟)
1-افراط و تفریط های قبل از آیین بودا خدایان بی شمار
نظام طبقاتی
قربانی های فراوان برخی آیین های هندوئیسم ساتی:
زنی که به تازگی بیوه شده است، یا به طور داوطلبانه یا با اجبار، باید در توده هیزمی که برای سوزاندن جسد شوهرش تهیه شده است، قربانی شود و در کنار شوهر متوفی خود در آتش بسوزد دفن کردن کودکان معلول زنده تا گردن به مدّت شش ساعت، در طول خورشید گرفتگی می باشد تائیپوسام
در روز تائیپوسام، اغلب هدایا میوه و گُل و به رنگ های زرد و نارنجی می باشد- رنگ های مورد علاقه خدا موروگان. افراد حاضر در فستیوال لباس هایی به این رنگ ها می پوشند و برخی برای خدمت به خداوند، بدن خود را شکنجه می دهند آیینی عجیب برای درمان در بخش هایی از کشور هندوستان، این سنّت توسط رهبران مذهبی هندو انجام می شود تا کودکانی را که مبتلاء به بیماری های جزئی مانند سرماخوردگی، تب و غیره، می باشد را درمان نمایند. پلیس هند، هر سال تعدادی را به خاطر اجرای این سنّت دستگیر می کند. این آیین عجیب و غریب، برای بیش از 500 سال است که در هندوستان انجام می شود. 


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود.

مبلغ قابل پرداخت 13,200 تومان

پرداخت و دانلود

اشتراک بگذارید:

برچسب ها : دانلود پاورپوینت جهانی شدن بودیسم , بررسی جهانی شدن بودیسم , پاورپوینت جامع و کامل جهانی شدن بودیسم , کاملترین پاورپوینت جهانی شدن بودیسم , پکیج پاورپوینت جهانی شدن بودیسم , مقاله جهانی شدن بودیسم , تحقیق جهانی شدن بودیسم

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر